"Dział Turystyczny"

GODZINY OTWARCIA:


Dział: Turystyczno - górski
pon-sob 9:00-17:00


(101kB)

Turystyka jest szerokim pojęciem, które w Wiśle, a także poza nią, ma swoje odzwierciedlenie w wielu formach.

Dział turystyczno - górski jest odpowiedzią na potrzeby osób, które przyjeżdżają do nas w celach wypoczynkowych, jak również dla mieszkańców, którzy codziennie poruszają się po terenie Podbeskidzia. Oferujemy zarówno odzież techniczną dla zaawansowanych turystów jak również odzież codziennego użytku.

W okresie zimowym mamy do zaoferowania wiele modeli kurtek i spodni, zarówno narciarskich jak i snowboardowych oraz bielizny termoaktywnej, która jest doskonałym uzupełnieniem ubioru.

Sezon letni obfituje w odzież, obuwie oraz sprzęt przeznaczony do pieszych wędrówek Uzupełnieniem na dziale jest odzież dla rowerzystów.

W ofercie całorocznej mamy duży wybór damskich i dziewczęcych kostiumów kąpielowych, strojów kąpielowych, stroi pływackich, oraz męskich i chłopięcych kąpielówek

Dodatkiem na dziale jest szeroki wybór odzieży, butów dla wyspecjalizowanych grup zawodowych branż przemysłowych, spożywczych, leczniczych, mechanicznych, budowniczych, itp.

Dział turystyczno - górski przewiduje także atrakcyjne rabaty m. in. dla instruktorów narciarskich, przewodników, grup ratowniczych GOPR.
(5kB)NOWOŚĆ !!

ATRAKCYJNE RABATY !