NOWO¦Ć !! KWIATY NA TELEFON !

tel. (33)855 17 17, wew. 34
tel. 500093774
tel. 516125504


OdwiedĽ nas w 2 punktach !!

Małgorzata - Kwiaciarnia
43-470 Istebna, 1127
Tel.: (33)85561 90


                                                      
Małgorzata - Kwiaciarnia
ul. 1 Maja 21
43-450 Wisła
tel. (33)855 17 17GODZINY OTWARCIA:


Dział: Kwiaciarnia - florystyka
pon-pt 8:30-16:30, sobota 8:00-16:00
Zapraszamy do obejrzenia programu TV Silesia: Cafe Silesia w którym goszczono przedstawicieli Stowarzyszenia Florystów Polskich w tym wła¶cicielkę kwiaciarni Małgorzata Pani± grażynę Zembol.
(9kB) Wi±zanki i bukiety ¶lubne GALERIA
(Aby przej¶ć do galerii kliknij na zdjęcie)

Tworzone przez nas bukiety i wi±zanki ¶lubne s± wyj±tkowe i niepowtarzalne. Każdy projekt jest uzależniony od koloru i fasonu sukni ¶lubnej, a wszelkie nawet najbardziej nietypowe życzenia Panny Młodej s± przez nas uwzględniane i wykorzystywane przy realizacji kompozycji kwiatowej.

(9kB) Dekoracje samochodówGALERIA
(Aby przej¶ć do galerii kliknij na zdjęcie)

Wsi±dĽ do ¶licznie udekorowanego ¶lubnego samochodu. Dekoracje z wi±zankami, wst±żkami, tiulami, kwiatami udekorowanymi w różne kształty, jakie tylko zapragniesz. Delikatne gustowne kwiaty lub bogato przystrojone bukiety. Wymy¶l swoj± dekorację a my j± dla Ciebie stworzymy lub znajdĽ j± w¶ród zaproponowanych przez nas.

(9kB)Dekoracje sal, ko¶ciołów GALERIA
(Aby przej¶ć do galerii kliknij na zdjęcie)

Biel, która przeniesie Cię w ¶wiat ba¶ni oraz dodatki mówi±ce o Tobie tak wiele. Posiadamy kwiaty sztuczne oraz bukiety z kwiatów żywych na Wasze życzenie. Tradycyjnie białe materiały oraz różnego koloru tiule do wyboru. Mosiężne stojaki na dekoracje, zestawy do podpięcia na ławy ko¶cielne jak i inne dekoracje - do ustalenia. WyraĽ swoje oczekiwania, a dobierzemy dekoracje dla Ciebie, Twojego stylu oraz atmosfery panuj±cej w danym ko¶ciele. Niech udekorowana sala będzie niezapomniana dla Ciebie oraz go¶ci. Dodatkowo oferujemy wykonanie winietek na stół w stylu udekorowanej całej sali.(9kB)Wi±zanki i wieńce pogrzebowe GALERIA
(Aby przej¶ć do galerii kliknij na zdjęcie)

¦pieszmy się okazywać ludziom swoje prawdziwe, skrywane nieraz głęboko w sercu uczucia w codziennych gestach, pomocnej dłoni, u¶miechu i kwiatach, których mowa potrafi zast±pić tysi±ce słów. Tym za¶ którzy odeszli i żyj± w naszych sercach ofiarujmy kwiaty na znak naszej pamięci i miło¶ci. Jako wyraz szacunku i podziękowania za to, że było nam dane razem uczyć się sztuki życia. Wychodz±c naprzeciw państwa oczekiwaniom posiadamy ofertę różnego rodzaju kompozycji pogrzebowych i nagrobnych z kwiatów sztucznych jak i na zamówienie - z kwiatów żywych.