"Dział Biurowy, szkolny, upominki"

(102kB)

GODZINY OTWARCIA:


Dział: Biurowy, szkolny, upominki
pon-pt 8:30-17:00, sobota 8:00-16:00


Wieloletnie doświadczenie oraz bogata oferta pozwala nam na profesjonalną obsługę handlową i serwisową różnych podmiotów gospodarczych. Nasza firma oferuje Państwu w bardzo korzystnych cenach artykuły biurowe niezbędne do funkcjonowania w każdej firmie, instytucji i domu. Oferujemy artykuly są zawsze wysokiej jakośc i renomowanych producentów. Dzięki naszemu profesjonalizmowi, doświadczeniu i kreatywności łatwiej nam zrozumieć i zaspokoić indywidualne potrzeby naszych klientow. Zapraszamy do odwiedzania stron naszego sklepu, ponieważ z każdym dniem przybywa nam nowych artykułów oraz pomysłów jak łatwiej i sprawniej zaspokajać Państwa oczekiwania. .

Oferujemy szeroki wybór zabawek, posiadamy także akcesoria ślubne i dekoracynje oraz opakowania i tacki jednorazowe

Artykuły biurowe:

Sklep papierniczy posiada w swojej ofercie artykuły biurowe znanych marek. Sprawdź naszą ofertę na: akta osobowe, druki akcydensowe, teczki, kalkulatory, skoroszyty itp.

Zabawki:

Posiadamy szeroki asortyment zabawek, gier planszowych, karcianych i edukacyjnych itp. renomowanych marek, które nadają nie tylko jako świetny prezent dla naszych milusińskich, ale także mogą być wspaniałą zabawą dla całej rodziny.

Akcesoria dekoracyjne:

Dział papierniczy to także duży wybór akcesoriów dekoracyjnych, które pozwolą uświetnić każdą uroczyść: śluby, komunie, konformacje, chrzty, urodziny, imieniny itp. Oferujemy m.in. balony, serwetki, dekoracje samochodów, przypinki weselne, kieliszki weselne, wstążki, organzy, flizeliny i wiele innych.

Opakowania jednorazowe:

Stałą pozycją na dziale jest ogromny wybór opakowań jednorazowych do przechowywania ciast, sałatek oraz pojemników styropianowych do transportu dań na gorąco. W ofercie również talerze, tacki plastikowe oraz papierowe, a także sztućce oraz kubki jednorazowego użytku, które świetnie sprawdzają się zarówno na masowych imprezach, jak i małych domowych spotkaniach.

Artykuły szkolne

Oferta na artykuły szkolne obejmuje m.in.: bloki rysunkowe, farby plakatowe, kredki świecowe, nożyczki szkolne, papier kolorowy, pastele, pędzelki, piórniki, plastelinę, zeszyty słowniki i wiele innych.

Artykuły piśmiennicze

Artykuły piśmiennicze to kolejna kategoria wśród której znajdują się: atramenty, cienkopisy, długopisy, pióra żelowe, foliopisy, markery, wkłady do długopisów oraz zakreślacze. W naszej ofercie są również pióra Parker i pióra Waterman.

Papier

Podstawowym artykułem biurowym jest papier ksero. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju papier komputerowy, kolorowy papier ksero jak również papier fotograficzny i rolki papierowe do kas fiskalnych.