Firma MAŁGORZATA

(1kB)Jako Firma Małgorzata działamy od czerwca 1990 roku. Najpierw powstała kwiaciarnia w Istebnej koło Kościoła, ale cały czas czuliśmy potrzebę rozwijania się. Wraz z latami powiększał się asortyment proponowanych przez nas towarów i w roku 1997 pojawił się pomysł uruchomienia lokalnej hurtowni art przemysłowych, ale nasza chęć i pasja doprowadziła do tego, żeby wprowadzić również art spożywcze.

Przyszłość naszą widzimy w oferowaniu towarów unikatowych i mało popularnych-a jakże potrzebnych jak np. linia art spożywczych dla różnego rodzaju diet jak np. szeroki wybór asortymentowy dla diabetyków, bezglutenowców i osób netotolerujących białko. Współpracujemy o ogromną rzeszą dostawców i odbiorców na ternie całej Polski. W dobie ogromnej konkurencji bardzo staramy się zabiegać o zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy otwarci na wszelki sugestie i potrzeby naszych odbiorców . Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy.

Firma zamuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową !!

Sklep położony jest na Śląsku Cieszyńskim, przy głównej drodze Katowice - Wisła - Koniaków w Wiśle. W naszej okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych wartych odwiedzenia.(2kB)

     BANKOMAT NA TERENIE OBIEKTU !!Oferta Firmy Małgorzata

Sklep Spożywczy

Artykuły Biurowe

Kwiaciarnia

Dział Turystyczny